Training park

 

(klikni na v levém dolním rohu pro full screen)

 

 

B2D Training park unikátní koncept tréninkového centra založeného v roce 2020 trenéry Lucií a Pepou za účelem multifunkčních tréninků pro různé sporty. Snem tohoto tandemu bylo poskytnout svým klientům trenérsky i dispozičně nejlepší podmínky. Celý prostor čítá 400m vnitřní a 1500m venkovní plochy, s 500m pevného povrchu a 1000m zatravněné části.

 

Indoor posilovna

Máme pro vás 360 m2 vnitřních prostor včetně sálu pro skupinové lekce s kapacitou cca 10 osob. Je vám  k dispozici na míru vyrobený ručkovací žebřík, množství hrazd, kruhy, peg board, racky, saně s kobercem, cardio zóna atd. atd. atd.

Veškerá cvičení mohou být prováděna také venku, pokud to charakter cvičení a počasí dovoluje. Uvnitř je vám k dispozici Fresh Bar a včetně prostorného posezení.

Outdoor posilovna

B2D Traning park disponuje velkorysými venkovními workout prostory s vybavením pro silové nebo kondiční cvičení a zastíněnou terasou pro Vaši relaxaci. 
Pokud raději protahujete své tělo v přírodě, než v posilovně, je pro Vás připraveno víc než 1300m2 zeleného prostoru u Vltavy.

Poznejte komplexnost pohybu v té nejpřirozenější formě při skupinovém cvičení pod širákem s odborným vedením, stejně jako individuální lekce s trenérem zaměřené na kultivaci těla. 

Přijd’te si vybudovat chuť do pohybu – nebo dokonce překonat své limity – s vlastním tělem v komfortním nastavení a na čerstvém vzduchu!

Fresh bar

V B2D Training parku naleznete rovněž skvěle vybavený fresh bar, kde se můžete rychle i zdravě občerstvit z široké nabídky sportovní výživy a ovoce, ale i jiných dobrot a výborné kávy k umocnění Vaší nejlepší nálady po cvičení.