Born 2 Drill program

Naším systémem trénování přivádíme klienty k vysněným cílům tou nejkratší zdravotně správnou cestou. Oba jsme sportovci a víme že bez tvrdé dřiny ničeho nedocílíme. Proto máme svůj tréninkový systém, který je úzce spojený se zdravotním fitness v kombinaci s atletickým způsobem trénováním, tak i se silovými disciplínami, kde budujeme zdravé a silné tělo, vytrvalost, sílu a výbušnost, ale základami zdravotního cvičení projde každý klient, se kterým navážeme spolupráci. Naším cílem jsou zdraví a silní lidé kolem nás.

Born 2 Drill na míru…

Každý z našich klientů má individuální program jak osobní, nebo on-line, který je určený přímo pro jeho osobu. V potaz musíme brát zdravotní stav, sportovní minulost, medikaci, reálný cíl krátkodobý-dlouhodobý. Vždy s klienty provádíme úvodní konzultaci, po které se dohodneme na další možné spolupráci.

Naším cílem je pomoci těm, kteří o to stojí. Sami máme radost, když jsou naši klienti šťastni a cítí se skvěle. K tomu je ale vždy zapotřebí práce na obou stranách, sebelepší trenér nemůže dokázat s klientem nic, aniž by klient nepracoval sám se sebou tak tvrdě jako při našich společných hodinách. Pomůžeme vám k vysněným výsledkům, navedeme vás, budeme vás sledovat a hlavně motivovat.

…pro každého

Na věku, váze ani životní situaci nezáleží. Když si s něčím nespokojený, tak to změň. Když to nemůžeš změnit, tak to ignoruj. My však věci měníme a nespokojujeme se s málem, střední proud je nám cizí, individualita je naší vizí a posláním.